Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
Blog > Komentarze do wpisu

Kobiece fantazje?

Jedna z czytelniczek poleciła mi wywiad z gwiazdorem filmów porno Rocco Siffredi zamieszczony na internetowej stronie magazynu dla facetów Logo24. Przeczytałem, przyznam że dokładnie tak to sobie wyobrażałem, czyli ciężka praca, niewiele łatwiejsza od rąbania węgla w kopalni czy kopania rowów. Natomiast zaciekawiło mnie co innego, czyli artykuł wymieniany jako jeden z najczęściej czytanych czyli 7 fantazji seksualnych kobiet, które powinieneś znać.

Przyznam się, że czytałem ten tekst z pewną taką nieśmiałością. Czemu? Bo był napisany tak, jakby facet wyobrażał sobie podrywkę, którą chciałby łatwo przelecieć. W skrócie fantazja obraca się wokół seksu z nieznajomym, najlepiej niespodziewanym w którym facet jest stroną dominującą i do przyjemności dołącza się inna atrakcyjna kobieta. Piękna wizja, ale czy prawdziwa?

Zapewne tak. Autor zapomniał powiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo, że kobieta ma takie marzenia i jakie jest prawdopodobieństwo warunkowe że mając takie fantazje zdecyduje się je zrealizować. Pomijam kwestię rozważań, że zdarzy się to z facetem czytającym ten artykuł. Mamy więc takie pewne oszustwo zwiększające czytelnictwo. Gdyby autor był uczciwy powinien zaznaczyć, że tylko niektóre kobiety mają taką fantazję i tylko bardzo niewielka część z mających tą fantazję zdecyduje się ją zrealizować.

Czemu drążę ten temat? Bo w sumie sam poluję na takie kobiety. Te które mają takie marzenia, czasami identyfikują je z opisywanymi przeze mnie kochankami. I wahają się co zrobić. Zrealizować swoje marzenie czy pozostać z marzeniami.

Od razu powiem, że każda droga jest zła. Jeśli kiedykolwiek pojawi się u Ciebie (piszę do kobiet, bo większość czytelników mojego bloga to kobiety) taka myśl, że może warto rozważyć realizację tej fantazji ze mną , to w tym momencie uruchomiłaś lawinę, która Cię pociągnęła w dół. Jeśli nie zainicjujesz rozmów ze mną to wiele razy będziesz wracać do pytania A może trzeba było spróbować? Jeśli spróbujesz i nic nie wyjdzie wielokrotnie będzie wracać pytanie Co by było, gdyby się udało? A gdy się uda będziesz się zastanawiać Jak wyglądałoby moje życie, gdybym wtedy nie trafiła na tego bloga i nie napisała do niego?

Tak więc ... Nie myśl o tym jak mógłbym Cię zdominować w łóżku i jakie to mogłoby być przyjemne!


piątek, 26 maja 2017, 40cztery

Polecane wpisy

  • Mężatka czy singielka

    To dla mnie zawsze trudny wybór. Zaciągnąć do łóżka mężatkę, czy singielkę. Tym trudniejszy, że z reguły nie mam do wyboru między pięcioma mężatkami i takąż sam

  • Żyję

    Kilka czytelniczek napisało ostatnio prywatnie na mój adres. Zaczęły się niepokoić, czy jeszcze jestem na tym świecie. Czy jakaś nowa kochanka nie okazała się w

  • Zdrada i pieniądze

    Komentowałem jakiś wpis na jakimś blogu i rozmowa zeszła na kwestię pieniędzy w układzie mąż z cudzą żoną. Przez jakąś dziewczynę zostałem zbluzgany jako facet

Komentarze
2017/05/27 08:26:19
Czyli mając do wyboru Rocco (jakiś tam) lepiej kupić strój listonosza i zabawiać się w zaskoczenie?
-
2017/05/27 09:48:10
Oczywiście najlepiej spotkać się ze mną :)
-
2017/05/31 11:31:31
Fantazje a rzeczywistość.
I jak tu teraz nie myśleć o niebieskim słoniu?
-
2017/06/01 14:42:26
Chciałęm coś sensownego odpowiedzieć, ale awaria bloxa wszystko wymiotła z głowy
-
2017/06/02 11:25:41
Słowem: pozamiatane. Bez sensowne awarie.
-
2017/06/02 11:39:28
potwierdzam
-
Gość: agata, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2017/06/02 12:36:18
Cieszę się, że mogłam pomóc;)