Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
Blog > Komentarze do wpisu

Fantazja erotyczna z jedzeniem

Dotychczas jedzenie w łóżku kojarzyło mi się wyłącznie z okruszkami na prześcieradle, które bardziej drażnią niż podniecają. Nie wiem czemu również inne związki seksu z jedzeniem nie działały na moją wyobraźnię. Nawet bita śmietana na penisie pokazywana często w kontekście wieczorów panieńskich nie wywoływała żadnego podniecenia.

A dziś w nocy przyśniło mi się coś dziwnego. Świeża, pyszna chrupiąca bułeczka. Z masłem. I wędzoną rybą. Chyba makrelą (żaden tam łosoś czy coś bardziej wykwintnego). Taka ciepła makrela, ledwo po wędzeniu, bardzo aromatyczna, brudząca ręce rybim tłuszczem.

I jadłem ta makrelę z atrakcyjną dziewczyną z długimi falującymi włosami. Co dziwne pamiętam że były długie i falujące, ale nie pamiętam koloru. Flirtowaliśmy i się śmialiśmy. Zjadaliśmy i zlizywaliśmy sobie z rąk kawałki ryby z pokruszoną bułką. I zaczęliśmy się całować. Trzymałem ją mocno za włosy (dopiero rano dotarło do mnie że pewnie potem 10 razy będzie musiała umyć włosy, żeby nie śmierdziały rybą) i agresywnie całowałem.

I w pewnym momencie z mojej strony padło pytanie: Lubisz kawior? I już oboje widzieliśmy co się stanie. Tak jak ona nie domyje pewnie włosów przez tydzień tak moje spodnie pozostaną zapewne z tłustymi rybimi plamami wokół rozporka. W sumie nałożyła tej ryby na mojego penisa niezbyt dużo i pozwoliła się złapać za włosy, gdy wzięła mnie w usta.

Obudziłem się z olbrzymim, niemal bolącym wzwodem i żona wcale nie marudziła gdy wyrwałem ją ze snu w środku nocy.

No i nie wiem teraz, czy jedzenie z seksem to nowy obszar fantazji, który powinienem zacząć eksplorować w swoich skokach w bok ... czy zwyczajnie mnie popierdoliło.

poniedziałek, 31 lipca 2017, 40cztery

Polecane wpisy

  • Czy ja w ogóle istnieję?

    Nie żeby opadły mnie pytania egzystencjalne godne Nietzschego, Kierkegaarda czy Kafki. Zwyczajnie w ciągu ostatnich kilku dni dwie różne czytelniczki zapytały m

  • Weganie a seks oralny

    Jedna z moich stałych czytelniczek zwróciła mi uwagę na pewną kwestię. Coś między modą, dietą, odchudzaniem się, stylem życia, przekonaniami, świadomością czy o

  • AIDS - nowe grupy ryzyka

    Raport ten mignął mi przed oczami kilka dni temu, potem usłyszałem o nim raz w radiu ... i zniknął. Nie szukałem zbyt intensywnie, więc nie mogę go znaleźć. Jed

Komentarze
Gość: , *.centertel.pl
2017/07/31 14:45:04
Ja bym sięgnęła do symboliki snu, bo to jedyne wyjście z twarzą z tego wpisu :-)
-
2017/07/31 15:24:45
Czyli?
-
2017/07/31 21:46:58
to pewnie dlatego, że miejsce w którym teraz jestem jest pełne rybek serwowanych w różnych przysmakach;) ot i zagadka rozwiązana ;)
-
2017/07/31 22:44:23
Znaczy się w Centrali Rybnej ;))
-
2017/07/31 23:26:19
A pomyślałem że w Kątach Rybackich :)
-
2017/08/01 18:26:19
Popierdoliło.
Nie ma się nad czym "głębiej" zastanawiać.