Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
sobota, 16 grudnia 2017
Nie żeby opadły mnie pytania egzystencjalne godne Nietzschego, Kierkegaarda czy Kafki. Zwyczajnie w ciągu ostatnich kilku dni dwie różne czytelniczki zapytały mnie czy jestem prawdziwy, czy nie jestem przypadkiem prekursorem Tay, świadczącym o niesamowitej inteligencji jakiejś polskiej firmy informatycznej, która wyprzedziła Microsoft o całe lata (zarówno odpornością na faszyzm jak i znacznie obszerniejszymi wypowiedziami).
piątek, 08 grudnia 2017
Jedna z moich stałych czytelniczek zwróciła mi uwagę na pewną kwestię. Coś między modą, dietą, odchudzaniem się, stylem życia, przekonaniami, świadomością czy odpowiedzialnością (społeczną, etyczną, ekologiczną i cholera wie jaką), a seksem.
niedziela, 03 grudnia 2017
Raport ten mignął mi przed oczami kilka dni temu, potem usłyszałem o nim raz w radiu ... i zniknął. Nie szukałem zbyt intensywnie, więc nie mogę go znaleźć. Jednak to co przeczytałem i usłyszałem jest na tyle niepokojące, że postanowiłem się z Wami tą wiadomością podzielić.
poniedziałek, 27 listopada 2017
Przyznam się, że mimo wielu lat doświadczeń w tym temacie to pytanie nigdy literalnie nie padło w moich przemyśleniach. Zastanawiałem się nad wieloma kwestiami, przede wszystkim nad tym dlaczego kobiety zdradzają i jak w sklepie czy na innym przygodnym spotkaniu rozpoznać kobietę gotową zdradzić. Oczekiwania pojawiały się raczej jako pytanie na co mogę sobie pozwolić w łóżku ze zdradzającą kobietą, jeśli już się zdecyduje zrobić to ze mną.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 48