Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
sobota, 17 lutego 2018
To dla mnie zawsze trudny wybór. Zaciągnąć do łóżka mężatkę, czy singielkę. Tym trudniejszy, że z reguły nie mam do wyboru między pięcioma mężatkami i takąż samą liczbą singielek, tylko pisują one do mnie bardzo rzadko. To znaczy pisują często, ale te nadające się do łóżka to jednak rzadsze okazy. I jakkolwiek żadna chętna właśnie do mnie nie pisze, postanowiłem podjąć rozważania jaką sytuację bym wolał.
piątek, 19 stycznia 2018
Kilka czytelniczek napisało ostatnio prywatnie na mój adres. Zaczęły się niepokoić, czy jeszcze jestem na tym świecie. Czy jakaś nowa kochanka nie okazała się wampirem, albo odwrotnie dopadła mnie depresja i nic mi się nie chce.
środa, 03 stycznia 2018
Komentowałem jakiś wpis na jakimś blogu i rozmowa zeszła na kwestię pieniędzy w układzie mąż z cudzą żoną. Przez jakąś dziewczynę zostałem zbluzgany jako facet katastrofalnie bez klasy za to, że windykuję z kobiet połowę kasy za hotel w którym wspólnie zdradzamy naszych partnerów. Jak zawsze zniekształciłem znaczenie wypowiedzi do granic absurdu, ale cóż ... takie moje twórcze prawo.
sobota, 16 grudnia 2017
Nie żeby opadły mnie pytania egzystencjalne godne Nietzschego, Kierkegaarda czy Kafki. Zwyczajnie w ciągu ostatnich kilku dni dwie różne czytelniczki zapytały mnie czy jestem prawdziwy, czy nie jestem przypadkiem prekursorem Tay, świadczącym o niesamowitej inteligencji jakiejś polskiej firmy informatycznej, która wyprzedziła Microsoft o całe lata (zarówno odpornością na faszyzm jak i znacznie obszerniejszymi wypowiedziami).
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 49