Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
poniedziałek, 27 lutego 2017
Kobiety, które czytają mojego bloga wiedzą czego się po mnie spodziewać. Jaki rodzaj seksu uwielbiam i co na pewno przydarzy im się ze mną w łóżku. Nie mogą powiedzieć "Ach zdziwiłam się czując smak spermy w ustach" bez względu na to czy wstrzyknąłem ją tam bezpośrednio ... czy od tyłu.
środa, 15 lutego 2017
Po protestach rzeszy kobiet, które nie chcą stosować antykoncepcji awaryjnej (konkretnie chodzi o EllaOne) rząd przyjął projekt ustawy zakazujący sprzedaż tej pigułki bez recepty. Zanim przeczytacie więc do końca ten wpis proszę biegiem do apteki, żeby kupić choć jedną dla siebie lub swojej córki, gdyby pojawiło się jakieś nieoczekiwane zdarzenie.
wtorek, 14 lutego 2017
Dziś Walentynki. Generalnie nie cierpię marketingowych świąt tego rodzaju. Ale pomyślałem, może pokażę dziś kawałek ludzkiej twarzy? W końcu jest kobieta, której się to należy. Zamiast pocztówki z durnym obrazkiem dam jej te kilka liter na swoim blogu.
środa, 08 lutego 2017
Tak mnie nagle naszło, że Maria Sadowska, reżyserka Sztuki kochania to tak przesadnie otwarta nie jest (jak chciałaby wyglądać).
 
1 , 2