Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
poniedziałek, 24 listopada 2014
Rozmawiam mailem z kobietą. Nazwijmy ją Pchełka. Dwa lub trzy razy podnosiłem kwestię zamknięcia bloga. Dostawałem komunikat, że nie, ależ skąd, że Ona jest poważną kobietą, że blox nie robi na niej wrażenia. Że go nie czyta. Nie drażni jej.
piątek, 21 listopada 2014
Brak seksu (no oczywiście poza tym z żoną) nastraja do budowania wizji, które mają kusić kobiety. Wcześniej czytałem na swój temat wiele zarzutów, że przychodzę na spotkanie ze scenariuszem, który realizuję jak twórcy kiepskich filmów pornograficznych (a wcześniej go szczegółowo opowiadam, żeby rozwiać wątpliwości co się będzie działo). Spróbuję więc dziś trochę inaczej, oddać to co może myśleć kobieta w czasie pierwszego spotkania.
poniedziałek, 17 listopada 2014
Wśród ludzi panuje dość powszechne przekonanie, że do podjęcia właściwej decyzji w ważnej sprawie potrzeba spokojnie rozważyć wszystkie pozytywne i negatywne aspekty każdej sytuacji. Nie można jej podjąć spontanicznie. Jednak wiele różnych badań pokazuje, że decyzje instynktowne nie są statystycznie gorsze, a niektórzy naukowcy twierdzą, że są nawet lepsze.
poniedziałek, 10 listopada 2014
Zawsze mówiłem, że dla mnie seks odbywa się między dwoma mózgami, a na kobiety poluję słowami. Nie myślałem, że jestem jakimś absolutnym wyjątkiem, spodziewałem się, że istnieją podobni faceci jak i to, że istnieją kobiety, które podnieca męskie IQ, EQ czy inne niemierzalne aspekty inteligencji. Jednak nie wiedziałem, że grupie podobnych zachowań nadana jest już specjalna nazwa.
 
1 , 2