Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
wtorek, 29 listopada 2016
Po poprzednim wpisie dostałem kilka zażaleń (zarówno w komentarzach, jak i prywatnie), że wpis jest mało przesiąknięty erotyką i nadaje się dla gospodyń domowych, które czerwienią się przy serialu M jak Miłość. Że nawet te, które jeszcze nigdy nie zdradziły oczekują od mojego bloga trochę bardziej konkretnych wpisów. I seks we wpisie też ma być konkretny, a nie jakiś taki na granicy reklamy biustonoszy w katalogu Zalando. Proszę bardzo, przedstawiam taką zachętę dla mojej przyszłej kochanki.
niedziela, 27 listopada 2016
Jak wiecie (a jeśli nie wiecie to Wasza strata) z większością swoich byłych utrzymuję bardzo dobry kontakt. Jedna z nich zwróciła mi uwagę, że brakuje jej moich wpisów przesiąkniętych erotyzmem. Trochę pod jej wpływem podrzucam Wam wpis z bloga którego prowadziłem (pod innym nickiem) przez kilka miesięcy, żeby poderwać jedną boską pszczółkę. Podryw się nie udał, ale wpisy pozostały.
czwartek, 24 listopada 2016
Często dostaję od dziewczyn pytania czemu celuję w mężatki, a nie w singielki. Wydawało by się, że posuwając singielkę mniej ją krzywdzę niż żonę, jako reprezentantkę małżeństwa. Niby prawda. Jednak nie lubię gdy singielka decyduje się na połykanie mojej spermy czy wypięcie tyłka tylko dlatego, żeby kupić kilka sekund mojego orgazmu. Tą chwilę, gdy otwieram się tak mocno, że jest dla mnie całym światem. Ona wie, że to wszystko wina spadku poziomu spermy w mózgu, który przez krótką chwilę głupieje. Ale udaje, że nie, że skąd, że jestem taki inteligentny, że odpływ spermy nie spowoduje takiego zachowania. Jednak wolę uczciwe posuwanie mężatek. Upewniło mnie w tym wyznanie singielki, które kiedyś dostałem.
poniedziałek, 21 listopada 2016
Sytuacja z dnia dzisiejszego, 21 listopada 2016 roku, południe, galeria handlowa. W sumie dość chłodno, większość osób nawet jeśli zdjęła kurtki to ma nałożony jakiś sweter, polar, bluzę czy coś podobnego. Poza jedną rzucająca się z daleka w oczy dziewczyną. Dżinsy i gorset. Mój nos wietrzący ciekawe przypadki zaprowadził mnie od razu tam.
 
1 , 2