Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
poniedziałek, 31 grudnia 2012
Koniec roku to moment na podsumowania i noworoczne zobowiązania. Nie będę Wam pisał o zobowiązaniach dotyczących innych regionów życia (żebym przypadkiem nie wpadł), tylko w obszarze seksu.
piątek, 28 grudnia 2012
Jako że na jednym z blogów pojawił się link do mnie z informacją, że podobno się znam na seksie analnym to wrzucam swój tekst sprzed 2 lat jak rozpocząć przygodę z tą wspaniałą i bardzo przyjemną formą seksu. Tak więc dziś techniczny poradnik: jak uprawiać seks analny dla początkujących.
sobota, 22 grudnia 2012
Święta to trudny okres dla osób pozostających w dwóch związkach. Czy takich jak ja, które są na etapie poszukiwania czy zdobywania nowego partnera. A takie święta jak w tym roku to szczególnie trudny okres. W zasadzie od piątku wieczorem do następnego czwartku nie za bardzo pojawia się pretekst, żeby usiąść na dłużej przed komputerem i poflirtować z właśnie zdobywaną kobietą czy wzmocnić pożądanie u tej drugiej. A jeśli pracujesz w firmie, która zrobiła wolne między świętami a nowym rokiem (w tym roku to tylko dwa dni) to ten cudowny rodzinny okres przedłuża się do ponad 10 dni. Można zwariować.
czwartek, 20 grudnia 2012
Poruszony informacją o niezwykłej skuteczności i popularności kanadyjskiego portalu dla zdradzających założyłem sobie w nim konto. Nie żebym był w takiej desperacji, ale zaciekawiło mnie to zjawisko, zwłaszcza, że jest reklamowane hasłem Życie jest krótkie. Pozwól sobie na romans. Założyciel portalu twierdzi, że monogamia to eksperyment, który się nie powiódł. Nie jest do końca jasne, czy wierzy on w swoje słowa – jest żonaty i ma dwoje małych dzieci. Ale z drugiej strony jak zdradzać będąc samotnym?
 
1 , 2 , 3