Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
piątek, 26 kwietnia 2013
Czuję, że powoli budzę się z zimowego snu i mogę zacząć myśleć o dobrym seksie. Po krótkim epizodzie z Przyjaciółką znów jestem wolny i gotowy na kontrowersyjny związek. Z ostrym rżnięciem poza domem i słodkim przytulaniem do żony w domu, w ramach odpoczynku. Ogłaszam więc oficjalnie, że poszukuję kobiety (samotnej lub mężatki), która miałaby się ochotę związać ze mną na dłużej. Oczywiście jako ta druga.
wtorek, 16 kwietnia 2013
Słońce świeci, wiosna w pełni, a ja ciągle mam wrażenie, że się jeszcze nie obudziłem. Czyżbym był jak ten niedźwiedź, który im dłużej śpi, tym dłużej musi się budzić? Taki zaspany i niemal bez chęci do życia siedziałem w robocie i tylko wkurzałem ludzi, aż w końcu ktoś mi powiedział: Idź do sklepu, kup cukier bo się skończył, dobrą kawę, herbatę, chociaż taki pożytek z Ciebie będzie. No więc poszedłem.
środa, 10 kwietnia 2013
Znacie taką pozycję? Para dobiera się do siebie jednocześnie po francusku. Ona robi mu smakowitego loda wtedy, gdy on pieści językiem jej łechtaczkę. Za młodu bardzo lubiłem takie akcje, ale z czasem doszedłem do tego, że nie można się w tej pozycji zbyt mocno skupić i doznania nie są wcale najsilniejsze z możliwych. Tak więc teraz taka pozycja mnie nie już nie pociąga, ale ... nie o tym będzie ten wpis.
poniedziałek, 08 kwietnia 2013
Miałem się dziś obudzić przy boku swojej Przyjaciółki, a jednak obudziłem się przy boku własnej żony. Kilka dni temu po powolnym ochładzaniu stosunków nasze spotkanie zostało odwołane, mam wrażenie, że z obustronną ulgą związaną z faktem rezygnacji z naszego układu. Czyżby zima, która trzyma zbyt długo tak negatywnie wpływała na marcowanie się nie tylko kotów, ale i ludzi?
 
1 , 2