Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
sobota, 27 maja 2017
Dziś nietypowo, bo zamiast wpisu o seksie recenzja filmowa. Choć może jak zawsze typowo, bo pokażę świat odbity nie w krzywym zwierciadle, a w baterii łazienkowej. Film pokazała wczoraj stacja Stopklatka, więc zapewne w ciągu kilku, najdalej kilkunastu tygodni pojawi się tam ponownie, albo pojawi się w sąsiedniej stacji.
piątek, 26 maja 2017
Jedna z czytelniczek poleciła mi wywiad z gwiazdorem filmów porno Rocco Siffredi zamieszczony na internetowej stronie magazynu dla facetów Logo24. Przeczytałem, przyznam że dokładnie tak to sobie wyobrażałem, czyli ciężka praca, niewiele łatwiejsza od rąbania węgla w kopalni czy kopania rowów. Natomiast zaciekawiło mnie co innego, czyli artykuł wymieniany jako jeden z najczęściej czytanych czyli 7 fantazji seksualnych kobiet, które powinieneś znać.
sobota, 13 maja 2017
Dziś trochę o seksie oralnym w nieco bardziej ekstremalnej postaci. Zauważyłem, że u kobiet występuje dość wysoka korelacja między biernym, a czynnym seksem oralnym. Jeśli kobieta lubi ciepło penisa w ustach, smak spermy, lubi ją połykać to i lubi, gdy facet nurkuje między jej nogami sprawdzając, czy język na łechtaczce działa podobnie jak penis w pochwie. Jednak nawet koneserki, które są w stanie w spermie wyczuć zjedzonego ananasa, cytrusy czy wypitą herbatę Earl Grey krępuje pewne zachowanie.