Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
niedziela, 29 czerwca 2014
Przyznam że trenujemy ze Sprężynką głębokie gardło od pierwszej minuty naszej realnej znajomości. Ona się trochę broni, ale na szczęście mam dobry chwyt dłonią za włosy, więc za każdym razem jest trochę lepiej. Przyznam nawet ze się stara. Jednak … to nie jest do końca to, co ja rozumiem pod pojęciem głębokiego gardła.
wtorek, 24 czerwca 2014
Jak wiecie lubię eksperymentować z różnymi odmianami grzecznego i trochę mniej grzecznego seksu. Wibrator w klasycznej dziurce gdy ja jestem w dupci to fajne urozmaicenie, które przetestowałem już z kilkoma dziewczynami. Ale ostatnio Sprężynka oznajmiła z zawadiackim uśmiechem, że ma zupełnie nieużywane kulki gejszy i chyba musi sprawdzić jak się sprawdzą w naszym związku.
czwartek, 19 czerwca 2014
No i mamy wyrok, który pokazuje, że cały ten gender możemy sobie wsadzić w dupę bez żelu. Nie wierzycie? Nauczycielka z okolic Kalisza, oskarżona o seks z nieletnim, została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. I może jeszcze nie pozwolą jej chodzić w szpilkach, mini i z cyckami na wierzchu?
wtorek, 17 czerwca 2014
Zupełnie przypadkiem wpadłem na artykuł: 5 powodów dlaczego kobiety udają orgazm. Nawet nie artykuł tylko kilka podpisanych zdjęć (zalinkuję do niego dalej, bo zależy mi żebyście trafili od razu do konkretnego badania) prezentujących prace naukowców z Harvardu.
 
1 , 2