Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
środa, 23 lipca 2014
Dziś pomagam jednej ze swoich byłych. Naszła ją ochota by wyskoczyć w sierpniu na tydzień do Grecji, ewentualnie rozważa inny kierunek. Akurat jest sama, a oferty dla singli nawet last minut są bardzo drogie, więc rozważa wyjazd z kimś obcym. Bez podtekstów seksualnych, każdy płaci za siebie. Wspieram ją w poszukiwaniach.
piątek, 18 lipca 2014
Jak wiecie jestem zwolennikiem realizacji znanej zasady, że Gdzie się mieszka i pracuje, tam się chujem nie wojuje. Jednak czasami pojawiają się w moim życiu sytuacje, że chciałoby się złamać tą zasadę i poderwać dziewczynę którą widuje się regularnie w sklepie, na spacerze czy w pracy.
wtorek, 08 lipca 2014
Jechałem dziś samochodem przez miasto. A konkretnie stałem na światłach. Przez przejście dla pieszych szły dwie blondynki. Dwa klony. Ten sam wzrost, waga, wymiary, włosy. Ubrane w tym samym sklepie według tej samej ulotki. W zasadzie nie byłbym w stanie ich rozróżnić ... gdyby nie jeden szczegół.
czwartek, 03 lipca 2014
Rano dyskutowałem z jedną ze swoich byłych o okazjonalnych spotkaniach. Że trudno o facetów nawet na jednorazowy seks, że nie za bardzo wiadomo jak ich wyrwać itd. Zawsze powtarzam, że wystarczy przestać mówić NIE! I jak na zawołanie miałem okazję sprawdzić że to działa.