Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
środa, 23 września 2015
Po głowie ciągle chodzi mi pewna wizja. Seks z kobietą, która nie wie jak wyglądam. Nie chodzi o to, że gdyby mnie zauważyła, to uciekłaby z krzykiem. Raczej chodzi o akceptację i zaufanie. Zna mnie tylko ze słów na blogu i z maili. I ufa w to co widzi na ekranie. A może tak bardzo chcę być instrumentalnie wykorzystana, że aż ją to podnieca?
sobota, 19 września 2015
Dumna Mama Alanka natchnęła mnie swoim blogiem do opisania zmian, które przez lata zaszły w moim zachowaniu. Chodzi o zachowanie w stosunku do żony zaraz po powrocie do domu, po wcześniejszym seksie z kochanką.
środa, 16 września 2015
Jedna z czytelniczek zapytała mnie o uniwersalne słowa, które będą wywoływać podniecenie i pożądanie u każdego mężczyzny. Oczywiście że takie nie istnieją. Najlepiej zobrazują to dwa skrajne przypadki.
poniedziałek, 14 września 2015
W zasadzie miałem się nie zajmować polityką. Udawałem, że nie słyszałem ostatniej szarpaniny w sejmie na temat aborcji. Ale dziś w radiu jakaś PIS-anka (posłanka PISu) stwierdziła, że w ponad 70% polaków jest przeciwnych aborcji, więc idzie ku dobremu.
 
1 , 2