Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
piątek, 30 września 2016
Udzielam się ostatnio jako komentator na kilku blogach opanowanych przez stateczne mężatki (bo w końcu gdzie szukać mężatek chętnych na zdradę, jak nie tam?). I jedna z nich przywaliła mi tekstem: Ci, którzy mają bogate i satysfakcjonujące życie erotyczne nie potrzebują o nim mówić przy każdej okazji. Jak powiadają: głodnemu chleb na myśli. A wydawało mi się, że dopiero gdy mam kochankę zaczynam się rozwijać na blogu.
środa, 28 września 2016
Jedna z moich czytelniczek, z którą pisuję już dość długo, opowiada o swojej kuzynce: ładna, zgrabna, inteligentna, zaradna, ma dobrą pracę. I faceci omijają ją takim łukiem, że nie zobaczą nawet sygnałów dymnych które by do nich wysyłała (gdyby popatrzyli na nią, bo oczywiście tego nie robią). Zwyczajnie, faceci boją się takich kobiet.
poniedziałek, 26 września 2016
Dołączam się i zamieszczam selfie w czarnym t-shircie.
piątek, 23 września 2016
Dopamina to w dużym uproszczeniu hormon szczęścia, który wydziela się w czasie gdy się zakochujemy. Robimy wtedy z partnerem wiele rzeczy, których potem niestety już nie robimy. Czy ten zanik dopaminy (w sumie sensowny, bo organizm ciągle poddawany działaniu tego hormonu w końcu by umarł) jest przyczyną tego, że w romansach szukamy kolejnego zastrzyku tego hormonu?
 
1 , 2 , 3