Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
czwartek, 27 października 2016
Wiele razy pisałem już o tym jak organizować sobie spotkania z kochanką, żeby nie wpaść, żeby zdrada nie wyszła na jaw. Często jednak dostawałem komentarze, że mnie to łatwo, bo dużo jeżdżę w delegacje, często spotykam się zawodowo z atrakcyjnymi kobietami w publicznych miejscach i często zostaję w pracy niemal do rana. A jak mają zachować się ludzie pracujący grzecznie na etat od ósmej do szesnastej?
poniedziałek, 24 października 2016
Są fachowcy, którzy twierdzą, że są w stanie idealnie rozpoznać kobiecy orgazm, kiedy kobieta go osiąga naprawdę, a kiedy tylko udaje. W ciągu ostatnich kilku lat przyglądałem się kilku kobietom w czasie przynajmniej kilku ich orgazmów i chyba nie podjąłbym się takiego wyzwania, zwłaszcza po wyznaniu jednej z dziewczyn, że gdyby ona udawała orgazm, to na pewno bym tego udawania nie zauważył.
piątek, 21 października 2016
Wydawało mi się, że zjadłem już wszystkie rozumy w obszarze cudze żony i seks z nieswoim mężem. A tu proszę, życie zaskakuje
czwartek, 20 października 2016
Miałem kiedyś kochankę, która miała pewne fantazje. Chciała, żeby facet ją zgwałcił, sponiewierał, odzywał się wulgarnie łamiąc wszelkie reguły nie tylko Savoir-vivre'u ale nawet zwykłej przyzwoitości. Nie lubię tego, ale OK, spróbuję. Czego się nie robi dla dobrego seksu.
 
1 , 2