Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
piątek, 08 grudnia 2017
Jedna z moich stałych czytelniczek zwróciła mi uwagę na pewną kwestię. Coś między modą, dietą, odchudzaniem się, stylem życia, przekonaniami, świadomością czy odpowiedzialnością (społeczną, etyczną, ekologiczną i cholera wie jaką), a seksem.
niedziela, 03 grudnia 2017
Raport ten mignął mi przed oczami kilka dni temu, potem usłyszałem o nim raz w radiu ... i zniknął. Nie szukałem zbyt intensywnie, więc nie mogę go znaleźć. Jednak to co przeczytałem i usłyszałem jest na tyle niepokojące, że postanowiłem się z Wami tą wiadomością podzielić.
poniedziałek, 27 listopada 2017
Przyznam się, że mimo wielu lat doświadczeń w tym temacie to pytanie nigdy literalnie nie padło w moich przemyśleniach. Zastanawiałem się nad wieloma kwestiami, przede wszystkim nad tym dlaczego kobiety zdradzają i jak w sklepie czy na innym przygodnym spotkaniu rozpoznać kobietę gotową zdradzić. Oczekiwania pojawiały się raczej jako pytanie na co mogę sobie pozwolić w łóżku ze zdradzającą kobietą, jeśli już się zdecyduje zrobić to ze mną.
środa, 22 listopada 2017
Jak wiecie według mojej tezy kobiety mają znacznie łatwiej w kwestii poszukiwania partnera. Wystarczy że na chwilę przestaną mówić NIE! i już mogą przebierać w facetach jak w ciuchach na shoppingu. Oczywiście to ich wybór czy przebierają w Lumpexie czy raczej idą do Bognera bądź Kooplesa.

Ale są jednak przypadki, gdy kobiety wcale nie mają tak łatwo i dziś spróbuję się nad tym pochylić.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 49