Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
piątek, 26 maja 2017
Jedna z czytelniczek poleciła mi wywiad z gwiazdorem filmów porno Rocco Siffredi zamieszczony na internetowej stronie magazynu dla facetów Logo24. Przeczytałem, przyznam że dokładnie tak to sobie wyobrażałem, czyli ciężka praca, niewiele łatwiejsza od rąbania węgla w kopalni czy kopania rowów. Natomiast zaciekawiło mnie co innego, czyli artykuł wymieniany jako jeden z najczęściej czytanych czyli 7 fantazji seksualnych kobiet, które powinieneś znać.
sobota, 13 maja 2017
Dziś trochę o seksie oralnym w nieco bardziej ekstremalnej postaci. Zauważyłem, że u kobiet występuje dość wysoka korelacja między biernym, a czynnym seksem oralnym. Jeśli kobieta lubi ciepło penisa w ustach, smak spermy, lubi ją połykać to i lubi, gdy facet nurkuje między jej nogami sprawdzając, czy język na łechtaczce działa podobnie jak penis w pochwie. Jednak nawet koneserki, które są w stanie w spermie wyczuć zjedzonego ananasa, cytrusy czy wypitą herbatę Earl Grey krępuje pewne zachowanie.
czwartek, 20 kwietnia 2017
Słuchałem właśnie w swoim ulubionym TOK.FM o zwyczajach w dawnej Sparcie. Otóż na porządku dziennym (a w zasadzie ... nocnym, jak by powiedziała kobieta klasyk) było tam pożyczanie żon i mężów.
czwartek, 13 kwietnia 2017
Zawsze twierdziłem, że kryzys wieku średniego spowodował, że zacząłem zdradzać.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42