Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
niedziela, 12 listopada 2017
Przyznam, że nawarstwiło się tego wiele w związku z tym problemem bo i kwestia pytań czemu zdradzamy się tu pojawia i problemy związane z lawinowym wzrostem informacji o molestowaniu seksualnym. Trochę chaotycznie dziś się po tym przelecę, bo nie dość że temat szeroki to nie za bardzo mam czas, żeby się nad tym pochylać. Mam nadzieję, że mnie zalejecie falą komentarzy, zwłaszcza, że zamierzam być kontrowersyjny.
środa, 01 listopada 2017
Zwróciłem uwagę na tą akcję i chyba nie muszę deklarować, że chcę przystąpić, bo jestem w niej od wielu lat swoim blogiem. Uważam, że podejście zaprezentowane w tej kampanii jest rewelacyjne, z żalem muszę przyznać, że lepsze niż moje.
czwartek, 26 października 2017
Od razu zwracam uwagę przypadkowym czytelnikom, że nie jest to blog polityczny, tylko o seksie, zdradzie i kobiecych dupach ogólnie.

Nagle jednak dotarła do mnie głęboka niekonsekwencja partii rządzącej (istniejąca od dawna, jednak olśniło mnie dopiero wczoraj). Ta niekonsekwencja jest tak głęboka, że musiałem się z Wami podzielić swoimi wątpliwościami.
piątek, 20 października 2017
GUS opublikował właśnie dane statystyczne o emigracji Polaków w 2016 roku. Wygląda, że w zeszłym roku wyemigrowało z Polski o 118 tys. więcej osób, niż rok wcześniej. Przy okazji ustanowiono absolutny rekord emigracji.

I co to ma wspólnego z seksem?
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 49