Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
piątek, 02 czerwca 2017
Jedna z czytelniczek (szacun, za czytanie ze zrozumieniem) zwróciła mi uwagę, że moje upodobanie do seksu bez zabezpieczenia może być traktowane jako gwałt (tak jak to usiłowano zrobić w Szwecji w stosunku do Króla Juliana, specjalisty od cieknących kranów).
sobota, 27 maja 2017
Dziś nietypowo, bo zamiast wpisu o seksie recenzja filmowa. Choć może jak zawsze typowo, bo pokażę świat odbity nie w krzywym zwierciadle, a w baterii łazienkowej. Film pokazała wczoraj stacja Stopklatka, więc zapewne w ciągu kilku, najdalej kilkunastu tygodni pojawi się tam ponownie, albo pojawi się w sąsiedniej stacji.
piątek, 26 maja 2017
Jedna z czytelniczek poleciła mi wywiad z gwiazdorem filmów porno Rocco Siffredi zamieszczony na internetowej stronie magazynu dla facetów Logo24. Przeczytałem, przyznam że dokładnie tak to sobie wyobrażałem, czyli ciężka praca, niewiele łatwiejsza od rąbania węgla w kopalni czy kopania rowów. Natomiast zaciekawiło mnie co innego, czyli artykuł wymieniany jako jeden z najczęściej czytanych czyli 7 fantazji seksualnych kobiet, które powinieneś znać.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 44