Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
sobota, 01 kwietnia 2017
Dziś przepis na przepyszną ryżową zapiekankę z łososiem i szpinakiem. Jest dość szybka w wykonaniu, bo zajmuje około 10 minut jednoczesnego gotowania i smażenia, a potem około 25-30 minut pieczenia.

Do realizacji potrzebujemy 200-250g suchego ryżu (może być jeden woreczek), paczki mrożonego szpinaku, jednej porcji wędzonego łososia (tu jeszcze czekam na wpłatę od sponsora, więc nie podaję nazw własnych produktów i sklepu w którym to kupiłem), jeden lub dwa ząbki czosnku, jedno jajko, trochę mleka, może być trochę startego żółtego sera, trochę tłuszczu do smażenia.
piątek, 17 marca 2017
Napisała do mnie jedna z moich byłych. Jedna z tych, które nie odzywały się po rozstaniu ani razu, mimo kilku moich prób. Napisała, może nie z pretensjami, ale dość szybko rozwiała wątpliwości, jeśli jakieś były.
poniedziałek, 13 marca 2017
Piszę właśnie z jedną internautką na temat seksu w związku. Zaczęło się od orgazmu. Jak go przeżywać (z mężem, to się czasem zdarza), gdy w sąsiednim pokoju śpi dziecko.
Dziecko rośnie, staje się coraz starsze.
Coraz częściej budzi się w nocy z pytaniem "Co się dzieje, mamo, co się stało?"
piątek, 10 marca 2017
W poczekalni do dentysty wpadło mi w ręce nie przesadnie stare wydanie "Wysokich Obcasów Extra" z grudnia 2016 roku a tam artykuł "Najbrzydsza siostra na żonę". Wcale nie o zdradzie, tylko o niedopasowaniu w małżeństwie. O niewłaściwych wyborach kobiet na żony i mężczyzn na mężów.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42