Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
sobota, 13 maja 2017
Dziś trochę o seksie oralnym w nieco bardziej ekstremalnej postaci. Zauważyłem, że u kobiet występuje dość wysoka korelacja między biernym, a czynnym seksem oralnym. Jeśli kobieta lubi ciepło penisa w ustach, smak spermy, lubi ją połykać to i lubi, gdy facet nurkuje między jej nogami sprawdzając, czy język na łechtaczce działa podobnie jak penis w pochwie. Jednak nawet koneserki, które są w stanie w spermie wyczuć zjedzonego ananasa, cytrusy czy wypitą herbatę Earl Grey krępuje pewne zachowanie.
czwartek, 20 kwietnia 2017
Słuchałem właśnie w swoim ulubionym TOK.FM o zwyczajach w dawnej Sparcie. Otóż na porządku dziennym (a w zasadzie ... nocnym, jak by powiedziała kobieta klasyk) było tam pożyczanie żon i mężów.
czwartek, 13 kwietnia 2017
Zawsze twierdziłem, że kryzys wieku średniego spowodował, że zacząłem zdradzać.
sobota, 01 kwietnia 2017
Dziś przepis na przepyszną ryżową zapiekankę z łososiem i szpinakiem. Jest dość szybka w wykonaniu, bo zajmuje około 10 minut jednoczesnego gotowania i smażenia, a potem około 25-30 minut pieczenia.

Do realizacji potrzebujemy 200-250g suchego ryżu (może być jeden woreczek), paczki mrożonego szpinaku, jednej porcji wędzonego łososia (tu jeszcze czekam na wpłatę od sponsora, więc nie podaję nazw własnych produktów i sklepu w którym to kupiłem), jeden lub dwa ząbki czosnku, jedno jajko, trochę mleka, może być trochę startego żółtego sera, trochę tłuszczu do smażenia.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 44