Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
piątek, 08 marca 2013
Nie jestem szczególnym zwolennikiem 8 marca, ale wiem, że istnieje. Byłem dziś na ryneczku niedaleko miejsca gdzie mieszkam i wychodząc natknąłem się na stragan z kwiatami. W związku z datą zwolniłem. A tam piękna kwiaciareczka, naprawdę wspaniała dziewczyna. Ładna, uśmiechnięta, elokwentna, na rękach niestandardowa biżuteria, może od plastyków. Oganiała się przed końskimi zalotami sprzedawcy z sąsiedniego straganu, który nachalnie proponował skok w bok. Dowiaduję się więc, że ma męża i dziecko i to jest argumentem na odmowę.
środa, 06 marca 2013
Pod ostatnim, przyznam dość dawnym wpisem nagle może nie rozgorzała, ale delikatnie zakręciła się dyskusja o czasie oczekiwania na seks. I wątpliwość, czy seks długo umawiany przez internet jest bardzo intensywny i przynajmniej początkowo udany i bardzo satysfakcjonujący, czy też nie. Odświeżam więc jeden krótki wpis na ten temat.
wtorek, 26 lutego 2013
Jako że ciągle jestem dopiero po pierwszym spotkaniu ze swoją Przyjaciółką i ciągle jeszcze przed drugim podzielę się kolejnymi przemyśleniami z tego pierwszego spotkania. Tym razem na temat fantazji, których nie udało się zrealizować. Na szczęście nie jest to sprawa życia i śmierci, czyli mogą sobie te fantazje poczekać do następnych kwalifikacji. Mam nadzieję, że nie stanie się to wcześniej niż za rok, gdyż seks z Przyjaciółką jest naprawdę przyjemny.
wtorek, 19 lutego 2013
W dyskusji pod ostatnim wpisem znów pojawiły się komentarze o moim wyrachowaniu i rozważania jaka to normalna dziewczyna jest skłonna zadać się z takim egoistyczno-egocentrycznym palantem. Zwłaszcza, że myśli on tylko o dostarczeniu sobie przyjemności do mózgu za pośrednictwem penisa niemal jawnie deklarując, że nawet przez myśl mu nie przejdzie ugiąć się w kierunku sprawieniu przyjemności kobiecie.