Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
czwartek, 20 grudnia 2012
Poruszony informacją o niezwykłej skuteczności i popularności kanadyjskiego portalu dla zdradzających założyłem sobie w nim konto. Nie żebym był w takiej desperacji, ale zaciekawiło mnie to zjawisko, zwłaszcza, że jest reklamowane hasłem Życie jest krótkie. Pozwól sobie na romans. Założyciel portalu twierdzi, że monogamia to eksperyment, który się nie powiódł. Nie jest do końca jasne, czy wierzy on w swoje słowa – jest żonaty i ma dwoje małych dzieci. Ale z drugiej strony jak zdradzać będąc samotnym?
wtorek, 18 grudnia 2012
Przyznam, że gdy tylko wróciłem do pisania zaczęły się pojawiać w mojej skrzynce pojedyncze propozycje seksu za pieniądze. Może nie są to listy zwykłych dziwek z agencji towarzyskiej, ale delikatne propozycje związane ze sponsoringiem. Nie wiem czemu kobiety które czytają, że zdradzam żonę myślą od razu, że w moim wieku to nic innego poza płatnym seksem nie może mi się trafić. Zwłaszcza ze strony młodych atrakcyjnych kobiet. Otóż informuję, że mogą sobie odpuścić, bo co prawda nie mam jakiś nadmiernego zalewu propozycji, ale jakieś normalne maile też czasem do mnie trafiają.
piątek, 14 grudnia 2012
Jeden z czytelników przypomniał mi, że kiedyś mój seks z kochanką był namiętny i gorący (i to nie tylko w przenośni, ale też dosłownie). Tak się wzruszyłem czytając to wspomnienie, że postanowiłem je przypomnieć (tym, którzy je jeszcze pamiętają) lub zaprezentować od nowa. Wszystko zdarzyło się pewnej nocy, gdy kochanka postanowiła się naprawdę odstresować. Nie spodziewałem się wtedy, że stateczna i silna z pozoru kobieta, osiągająca niezłe zawodowe sukcesy, może doprowadzić się do tego stanu.
poniedziałek, 10 grudnia 2012
Zastanawiam się, czy za kilka, kilkanaście lat tylko tyle mi zostanie? Tym się skończy podrywanie innych kobiet i zdradzanie żony? Właśnie wpadła mi w ucho piosenka z zeszłorocznego koncertu OSPA. Polecam!