Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
środa, 06 marca 2013
Pod ostatnim, przyznam dość dawnym wpisem nagle może nie rozgorzała, ale delikatnie zakręciła się dyskusja o czasie oczekiwania na seks. I wątpliwość, czy seks długo umawiany przez internet jest bardzo intensywny i przynajmniej początkowo udany i bardzo satysfakcjonujący, czy też nie. Odświeżam więc jeden krótki wpis na ten temat.
wtorek, 26 lutego 2013
Jako że ciągle jestem dopiero po pierwszym spotkaniu ze swoją Przyjaciółką i ciągle jeszcze przed drugim podzielę się kolejnymi przemyśleniami z tego pierwszego spotkania. Tym razem na temat fantazji, których nie udało się zrealizować. Na szczęście nie jest to sprawa życia i śmierci, czyli mogą sobie te fantazje poczekać do następnych kwalifikacji. Mam nadzieję, że nie stanie się to wcześniej niż za rok, gdyż seks z Przyjaciółką jest naprawdę przyjemny.
wtorek, 19 lutego 2013
W dyskusji pod ostatnim wpisem znów pojawiły się komentarze o moim wyrachowaniu i rozważania jaka to normalna dziewczyna jest skłonna zadać się z takim egoistyczno-egocentrycznym palantem. Zwłaszcza, że myśli on tylko o dostarczeniu sobie przyjemności do mózgu za pośrednictwem penisa niemal jawnie deklarując, że nawet przez myśl mu nie przejdzie ugiąć się w kierunku sprawieniu przyjemności kobiecie.
sobota, 16 lutego 2013
Trzymałem Was trochę w napięciu, ale uważni czytelnicy wpisu sprzed tygodnia nie mieli chyba wątpliwości, że udało mi się zakończyć negocjacje z sukcesem. Mimo drobnych trudności związanych z wejściem do hotelu przyjaciółka w końcu dotarła do pokoju i została do rana, choć dawała sobie opcję wyjścia, gdyby coś poszło nie po jej myśli.