Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
sobota, 12 stycznia 2013
W związku z tym, że zaszły pewne okoliczności związane z moim poprzednim wpisem wyjaśniam, że nie jestem takim wstrętnym chujem, na jakiego chciałbym się kreować. Jednak zdanie kobiety w łóżku trochę mnie interesuje. To nieprawda, że nie pytam kobiety jakie ma zainteresowania seksualne, bo one nie mają żadnego znaczenia, bo i tak musi się dostosować do moich. Jednak trochę mnie to interesuje.
czwartek, 10 stycznia 2013
Miałem się zabrać za ten wpis już wczoraj, ale tak Wam dobrze szło komentowanie poprzedniego wpisu, że aż żal mi było przerywać. Ale jako że skończyło się obrzucaniem błotem, próbuję odwrócić uwagę od kąpieli borowinowych w kierunku mojego cudownego życia zdradzającego męża. Oczywiście bez głębszego wnikania czy prezentuję w blogu fakty autentyczne, czy wyssane z palca.
poniedziałek, 07 stycznia 2013
Kilka dni temu moja była pochwaliła się, że ma przed sobą upojny weekend z mężem. Dzieci udało się upchnąć u dziadków, znajomym zapowiedzieć, żeby się nie ładowali bez zapowiedzenia. Była wydawała się lekko podniecona. W końcu z nowym kochankiem jeszcze nie udało się jej technicznie dogadać, bo albo terminy albo miejsce im nie grało, a nie jest to kobieta, która za długo wytrzymuje bez seksu. Potrzeby w niej mocno buzują. Na tyle mocno, że nawet mąż zaczął się jawić jako atrakcyjny mężczyzna, który mógłby ją zaspokoić. Napalona zniknęła z sieci, by pojawić się w niedzielę wieczorem. Niestety niezaspokojona.
poniedziałek, 31 grudnia 2012
Koniec roku to moment na podsumowania i noworoczne zobowiązania. Nie będę Wam pisał o zobowiązaniach dotyczących innych regionów życia (żebym przypadkiem nie wpadł), tylko w obszarze seksu.