Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
środa, 13 września 2017
Jako że sprawa okazała się rozwojowa postanowiłem wypiąć dupę do kopania po raz wtóry i dalej narażać się feministkom swoim seksistowskim podejściem.

Na tapecie pojawią się aż dwie kwestie: czemu faceci nie rozumieją problemu molestowania i jakie mogą być efekty zastosowania pewnej metody leczenia.
poniedziałek, 11 września 2017
W zasadzie już w trakcie pisania ostatniego wpisu chciałem poruszyć ten temat, ale nie byłem do końca pewien jak poprowadzić ten wątek. Ale na szczęście Ewa z Dublina wpięła tyłek do klepnięcia, a ja oczywiście nie mogłem nie skorzystać z tej okazji.

Początkowo pytanie miało brzmieć: Jak zaproponować nieznanej kobiecie seks, żeby prawdopodobieństwo odrzucenia było jak najmniejsze?
środa, 06 września 2017
Już jakiś czas temu odkryłem, że gdy atrakcyjna dziewczyna (którą przeleciałbym natychmiast tu i teraz) uśmiecha się do mnie to nie oznacza od razu, że ona też chciałaby, żebym ja natychmiast przeleciał. Ona niestety tylko się uśmiecha. Brakuje mi jakiegoś neutralnego sygnału, który można by wysłać do kobiety, żeby mogła na niego odpowiedzieć.
niedziela, 03 września 2017
Zazwyczaj moje wpisy są obsceniczne, często egocentryczne. Mało interesują mnie cudze problemy z seksem, chyba że mogę z tego skorzystać wsuwając tu czy tam swojego penisa. Dziś wpis, raczej krótki, którym bardziej chciałbym zwrócić zainteresowanie pewnym tematem tabu, a częściowo dowiedzieć się czegoś od swoich czytelniczek.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 49