Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
niedziela, 03 września 2017
Zazwyczaj moje wpisy są obsceniczne, często egocentryczne. Mało interesują mnie cudze problemy z seksem, chyba że mogę z tego skorzystać wsuwając tu czy tam swojego penisa. Dziś wpis, raczej krótki, którym bardziej chciałbym zwrócić zainteresowanie pewnym tematem tabu, a częściowo dowiedzieć się czegoś od swoich czytelniczek.
poniedziałek, 28 sierpnia 2017
Temat sponsoringu i tego że nie płacę za seks poruszałem już blogu wiele razy. Wydawałoby się, że większość rzeczy na ten temat już napisałem. A jednak okazuje się, że nie. W artykule na temat sponsoringu, który niedawno odkryłem znalazłem ciekawą informację o kobietach sponsorujących mężczyzn, której wcześniej nie znałem, lub nie zwracałem na to uwagi.
czwartek, 17 sierpnia 2017
Kilka dni temu w Wyborczej pojawił się wywiad z Piotrem Bukartykiem: "Naszyzm, najgorsza odmiana lepszyzmu". Jak się można domyślić znajdują się tam zarówno ciekawe aluzje osobiste jak i polityczne. Nic o seksie. A mimo to, jako staremu erotomanowi gawędziarzowi, jak zawsze coś mi się tam skojarzyło.
wtorek, 08 sierpnia 2017
Miałem nie odnosić się do artykułu Fantazje seksualne polek w jednym z ostatnich Wysokich Obcasów, żeby nie wyjść na zazdrośnika, ale się złamałem. Co do zazdrości nie chodzi o to, że ma wyjść moja zazdrość o jakąś kobietę, tylko o to, że na zapytanie o fantazje seksualne Andrzej Depko dostał kilkaset bardzo wyczerpujących odpowiedzi. Taki materiał do analiz, aż żal, że mnie ominął.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 48