Na każdego faceta przychodzi kryzys wieku średniego. Czemu nie przybrał postaci kobiety chętnej zostać moją kochanką?
RSS
poniedziałek, 28 sierpnia 2017
Temat sponsoringu i tego że nie płacę za seks poruszałem już blogu wiele razy. Wydawałoby się, że większość rzeczy na ten temat już napisałem. A jednak okazuje się, że nie. W artykule na temat sponsoringu, który niedawno odkryłem znalazłem ciekawą informację o kobietach sponsorujących mężczyzn, której wcześniej nie znałem, lub nie zwracałem na to uwagi.
czwartek, 17 sierpnia 2017
Kilka dni temu w Wyborczej pojawił się wywiad z Piotrem Bukartykiem: "Naszyzm, najgorsza odmiana lepszyzmu". Jak się można domyślić znajdują się tam zarówno ciekawe aluzje osobiste jak i polityczne. Nic o seksie. A mimo to, jako staremu erotomanowi gawędziarzowi, jak zawsze coś mi się tam skojarzyło.
wtorek, 08 sierpnia 2017
Miałem nie odnosić się do artykułu Fantazje seksualne polek w jednym z ostatnich Wysokich Obcasów, żeby nie wyjść na zazdrośnika, ale się złamałem. Co do zazdrości nie chodzi o to, że ma wyjść moja zazdrość o jakąś kobietę, tylko o to, że na zapytanie o fantazje seksualne Andrzej Depko dostał kilkaset bardzo wyczerpujących odpowiedzi. Taki materiał do analiz, aż żal, że mnie ominął.
sobota, 05 sierpnia 2017
To pytanie od wielu lat chodzi mi po głowie. Dotyczy mojej żony, ale też wielu innych żon i wielu innych mężów.